2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 22 maja 2024

Magazynier z doświadczeniem

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

·      obsługa wózka widłowego (jeśli są uprawnienia)

·      prace porządkowe na magazynach

·      przyjmowanie i wydawanie surowców i materiałów (fizycznie i systemowo) - wymagana znajomość pracy przy komputerze, w programach magazynowych oraz znajomość Excela

·      zapewnienie prawidłowości pracy na magazynie zgodnie ze standardami firmy

Wymagamy:

·      sprawności oraz siły fizycznej

·      umiejętności pracy zespołowej

·      komunikatywności

·      ukończenia kursu obsługi wózków widłowych – będzie dodatkowym atutem

·      umiejętność logicznego myślenia

·      znajomość excela

·      podstawowa znajomość obiegu dokumentacji magazynowej

Firma 4mass ul. Tartaczna 29

Okres próbny -  umowa zlecenia na okres 3 miesiące, później możliwość przejścia na umowę o pracę

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 4mass S.A. z siedzibą w: Kobyłkowska 2, 05-200 Wołomin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: s.lutek4mass.com.pl.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 793335487