2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 07 maja 2024

Magazynier, wymóg konieczny : uprawnienia UDT WJO2 / Gdańsk Kokoszki

Wynagrodzenie

5 375 - 5 377 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, pracownika na stanowisku: magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Bysewska 18

Wymagania :

- uprawnienia UDT WJO2  wymóg konieczny-  doświadczenie w pracy jako magazynier- wózkowy (wysoki skład) minimum 3 miesiące .

- dobra organizacja pracy własnej,

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Obowiązki:- obsługa wózka jezdniowego- kompletacja towaru zgodne z otrzymanymi zamówieniami, oklejanie- obsługa skanera magazynowego, foliowanie palet ,przepakowywanie towaru- załadunki, rozładunki, pakowanie – ew. obsługa zwrotów. inne prace magazynowe.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku (czasami sobota)

Praca zmianowa - tydzień na tydzień

1 zmiana 6-14

2 zmiana 12:45-20:45

  • stawka 32 zł brutto za godzinę  = 23 zł netto za godzinę

 Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS numer tel w prawym górnym rogu pod ofertą pracy w OLX

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 916652500