2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Skowarcz
Dodane 22 maja 2024

MAGAZYNIER- wózki widłowe- Skowarcz / Pszczółki- spółka Klimor

Lokalizacja

Skowarcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka KLIMOR sp. z o.o. – wiodący producent urządzeń wentylacyjnych, z 50 letnią tradycją, do swojego Zakładu w Skowarczu ul. Klimatyczna 4 poszukuje nowych pracowników na stanowiska:

MAGAZYNIER (z uprawnieniami na wózki widłowe)

MAGAZYNIER- PAKOWACZ (przygotowanie palet do wysyłek, kompletacja, foliowanie)

Zadania:

Praca w magazynie wyrobów gotowych. Dowożenie komponentów na teren hali produkcyjnej. Przygotowanie wyrobów gotowych do transportu do klientów. Prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi. Udział w inwentaryzacjach.

Praca w dni powszednie w godzinach 7-15

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • mile widziane uprawnienia do pracy magazynowej - kurs na wózki widłowe, w przypadku pakowacza- nie wymagane uprawnienia

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • dobra organizacja pracy

  • rzetelność, skrupulatność, terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz socjalny (karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, kasa pożyczkowa)

  • pracę w dynamicznej firmie, dobrą atmosferę i dobre warunki pracy

  • wysoką samodzielność

Osoby zainteresowane aplikowaniem proszę o przesyłanie CV zwrotnie w odpowiedzi na to ogłoszenie lub poprzez stronę internetową spółki Klimor/ zakładka Kariera.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest spotkanie osobiste w zakładzie w Skowarczu.

Lokalizacja

Skowarcz,

Pomorskie

Pomorskie, Skowarcz
ID: 684960441