2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 20 maja 2024

Magazynier- Wagowy

Wynagrodzenie

4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku Magazynier-wagowy

Zakres obowiązków:

  • rozładunek surowca

  • ważenie i rejestracja w systemie wagowym przyjętego surowca

  • raportowanie wyników ważeń oraz ewentualnych nieprawidłowości

  • korygowanie błędów wynikłych w trakcie rejestracji ważeń

 Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie I zmianowym

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność obsługi komputera

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki, rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy:

•       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•       smaczne posiłki i przekąski

•       parking dla pracowników

•       pakiet powitalny dla nowozatrudnionych

•       pakiet sportowy

•       inicjatywy organizowane dla pracowników: program Kazien, program poleceń, loterie, konkursy

•       ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 919467999