2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Jabłonka
Dodane 09 maja 2024

MAGAZYNIER - w sklepie internetowym Jabłonka

Lokalizacja

Jabłonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy do Naszego zespołu MAGAZYNIERA

Jeśli:

·         jesteś skrupulatny,

·         dokładny,

·         uczciwy w Twoim garażu lub domowym warsztacie wszystko poukładane jest jak w bombonierce, panuje w nim ład i porządek

·          umiesz zorganizować sobie pracę potrafisz maksymalnie wykorzystywać dostępną przestrzeń,

·          ergonomia nie jest Ci obca

·         porządkowanie przedmiotów to dla Ciebie przyjemność, a nie przykra konieczność

·         jesteś konsekwentny i zawsze realizujesz zadania od A do Z

·         nie lubisz zmieniać miejsca pracy

to być może jesteś osobą której szukamy.

Kilka słów o nas...

Jesteśmy firmą SportoweStyle.pl, która zajmuje się sprzedażą internetową odzieży i akcesoriów sportowych. Na rynku od 2010 roku. Oferujemy szeroki wybór produktów sportowych, od odzieży po sprzęt. Dzięki swojej platformie online zapewniamy klientom łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów oraz wygodne zakupy z dowolnego miejsca i o każdej porze. Doskonała obsługa klienta i szybka dostawa – to właśnie Nasze priorytety.

 Twoje zadania w naszym zespole:

·         przyjmowanie dostaw pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki

·          przekazywanie przesyłek firmom kurierskim/nadawanie ich w paczkomacie

·          liczenie towaru,

·          kontrola stanów magazynowych załadunek i rozładunek towaru

·          dbanie o porządek i dobrą organizację przestrzeni w magazynie

·          dźwiganie ciężarów podczas układania towarów,

·         pakowania i liczenia.

 Zapraszamy do kontaktu jeśli: masz naturalne predyspozycje i cechy osobowości potrzebne do takiej pracy masz doświadczenie w kompletowaniu i pakowaniu paczek/palet.

 Co oferujemy?

·         Umowę o pracę.

·          Pracę od poniedziałku do piątku (w  tym dwie soboty w miesiącu)

·          Jasne zasady i precyzyjnie określony zakres zadań.

·          Pracę w spokojnej i miłej atmosferze,

·          Czas na zdobycie wiedzy – wprowadzimy Cię w temat.

·         Możliwość przedstawiania i wdrażania własnych pomysłów.

CV prosimy wysyłać poprzez platformę olx .

Lokalizacja

Jabłonka,

Małopolskie

Małopolskie, Jabłonka
ID: 917181941