2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Opolskie
  6. Wsparcie techniczne - Opole
Dodane 13 kwietnia 2024

Magazynier w firmie IT

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zadania wykonywane na stanowisku:

- przyjmowanie dostaw materiałów i towarów (używany sprzęt IT: komputery, monitory, notebooki, drukarki, akcesoria)

- wydawanie materiałów i towarów na stanowiska produkcji

- pakowanie wyrobów gotowych

- wydawanie wyrobów gotowych na zewnątrz

- dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu

- dbałość o porządek na magazynie i w miejscu przyległym

- przewożenie busem materiałów, towarów, wyrobów pomiędzy magazynami

Wymagania:

- chęć do pracy - nie wymagamy doświadczenia

- posiadanie prawa jazdy i umiejętność prowadzenia busa

- bardzo dobry stan zdrowia (kręgosłup) i odpowiednia siła fizyczna - komputer, monitor, notebook waży tylko kilka kilogramów, ale praca wymaga przemieszczania dużej ilości sprzętu dziennie

- odpowiedzialność, dokładność, sumienność

- doświadczenie w pracy w magazynie i uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

- ukończenie szkoły o kierunku elektronicznym lub informatycznym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w Opolu

- zatrudnienie na umowę o pracę

- rabaty pracownicze

Od zainteresowanych oczekujemy przysłania CV.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na niektóre zgłoszenia.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 911512539