2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Polesie
Dodane 06 maja 2024

Magazynier w firmie Da Grasso

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z planami rozwojowymi Spółka Da Grasso do swojego biura w Łodzi poszukuje dynamicznej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko: MAGAZYNIER

Zadania:

  • kompletowanie zamówień

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • przyjmowanie dostaw

  • utrzymywanie porządku na magazynie

  • obsługa sprzedażowa Klienta wewnętrznego

 Wymagania:

  • znajomość programów magazynowych (Subiekt GT) będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, umiejętności pracy pod presją czasu,

  • zdolności sprzedażowe, nastawienie na osiągniecie celów

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży;

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • praca w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 916398963