2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Bogdanka
MR BOGDANKA SP Z OO
Dodane 31 maja 2024

Magazynier w dziale produkcji

Lokalizacja

Bogdanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towarów i materiałów zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Wystawianie dokumentów magazynowych, bieżące prowadzenie kartotek magazynowych.
  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem.
  • Wykonywanie prac transportowych wózkiem o napędzie ręcznym lub elektrycznym.
  • Kierowanie pojazdem służbowym o masie całkowitej do 3,5 tony (dostawczym, osobowym).
  • Obsługa suwnicy oraz urządzeń do transportu bliskiego.
  • Wspieranie pracy innych magazynierów– pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw.
  • Współpraca z Działem Zakupów w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie min. 1 rok.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość środowiska MS Office (Word, Exel).
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego zakończonego egzaminem UDT.

Mile widziane

  • Znajomość branży mechanicznej.
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy (z poziomu roboczego).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na Umowę o pracę: Stawiamy na stabilność i pewność zatrudnienia,
  • Bogaty System Premiowy: Nasz system premiowy to gratyfikacja za wysiłek i zaangażowanie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Wspieramy Twój rozwój zawodowy,
  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej: Twój komfort i zdrowie są dla nas ważne,
  • Benefity Świąteczne: W okresie świątecznym możesz liczyć na dodatkowe korzyści, aby święta były jeszcze bardziej radosne,
  • Dofinansowania do Wczasów pod Gruszą: Dbamy o Twój wypoczynek,
  • Nagroda Jubileuszowa: Długa droga wymaga uznania. Otrzymasz nagrodę jubileuszową za długoletnią współpracę,
  • Karty Żywieniowe: Oferujemy karty żywieniowe, abyś mógł/a korzystać z wygodnych zakupów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bogdanka,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Bogdanka
ID: 917301245