2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Skwierzyna
Piotr
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier w centrum logistyczno-handlowym w Skwierzynie

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAGAZYNIER W ODDZIALE LOGISTYCZNYM JANAS LOGISTICS

Janas Logistics sp. z o.o. to firma działająca z niebywałym rozmachem od blisko 30 lat na rynku europejskim, w związku z ekspansywną polityką i dalszymi planami rozwoju, poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER w oddziale logistycznym w Skwierzynie.

Zadania:

·        współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów

·        obsługa wózków widłowych przy czynnościach związanych z towarem: odbiór, składowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek

·        kontrola i raportowanie aktualnych stanów magazynowych

·        przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i wewnętrznych procedur

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie

  • punktualność, sumienność i rzetelność

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (1WJO, 2WJO) - mile widziane

Proponujemy:

·        Umowę o pracę na pełny etat w dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        pracę w systemie dwuzmianowym

·        szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy

·        stabilność zatrudnienia i wynagrodzenie rosnące wraz ze wzrostem umiejętności

·        możliwość rozwoju w strukturach firmy

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 741054012