2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Pszenno
Malwina
Dodane 27 maja 2024

Magazynier w Agrii Polska sp. z o. o. - Pszenno

Lokalizacja

Pszenno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Agrii Polska Sp. z o.o. ! Należymy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji kwalifikowanego materiału siewnego, nawozów posypowych, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz handlu zbożem.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy: Magazyniera

Miejsce pracy: Pszenno

Tryb pracy: stacjonarny

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Godziny pracy:

- praca stacjonarna poniedziałek-piątek w systemie jednozmianowym

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Kompletacja i przygotowanie zamówień do wysyłki

  • Obsługa systemu ERP (Microsoft Dynamic AX)

  • Kontrola stanu towaru na magazynie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad

  • Dbałość o porządek w magazynie

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie

Wymagania:

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego UDT

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność w dni robocze (system jednozmianowy poniedziałek-piątek)

  • Zaangażowanie w pracę i uczciwość

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agrii Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Lokalizacja

Pszenno,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pszenno
ID: 916501780