2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dojlidy
Dodane 08 maja 2024

Magazynier- Sprzedawca części samochodowych

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś pracowity, sumienny i do tego interesujesz się motoryzacją zapraszamy do współpracy z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw;

  • Kontrola jakościowa i ilościowa;

  • Rozkładanie towaru na magazynie;

  • Pakowanie towaru do wysyłki;

  • Pozyskiwanie klientów i ich kompleksowa obsługa ;

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami ;

  • Wsparcie klientów internetowych i telefonicznych;

  • Zwiększanie udziału w rynku poprzez wystawianie aukcji oraz propozycja naszych ofert na forach motoryzacyjnych;

  • Bieżące monitorowanie cen i produktów, konkurencji ;

  • Realizacja powierzonych zadań .

Nasze wymagania

  • Sumienność i pracowitość;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ;

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami;

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność pracy w zespole i przy komputerze;

  • prawo jazdy kat. B;

  • Pomysłowość, inicjatywa i samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Znajomość WF MAG

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę;

  • Przyjazną, rodzinną atmosferę pracy - bez wszechobecnego ducha korporacyjności;

  • Po okresie próbnym karta Multisport;

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 821380789