2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 06 maja 2024

Magazynier, Pracownik produkcji- Kraków- Rybitwy

Wynagrodzenie

27,70 - 28,82 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś pozytywnie nastawiony do pracy? Pełen zapału? Twoje codzienne zaangażowanie przekłada się na osiąganie WYSOKICH WYNIKÓW?

DOŁĄCZ DO NAS !!!

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER / SORTOWACZ ODZIEŻY UŻYWANEJ

OFERUJEMY:

  • pracę jednozmianową 7:00-15:30 od poniedziałku do piątku

  • na początek umowę zlecenie później możliwość przejścia na umowę o pracę

  • regularne wypłaty wynagrodzeń

  • szkolenie dla nowych Pracowników oraz ciągłe wsparcie ze strony bardziej doświadczonych osób

  • miłą atmosferę pracy

  • kartę Multisport

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na zdrowie i życie

  • miejsce pracy Kraków, ul. Domagały 19

OBOWIĄZKI:

  • sortowanie odzieży używanej pod względem- rodzaju, materiału oraz stopnia zużycia

  • drobne prace magazynowe

  • przestrzeganie standardów obowiązujących na sortowni i obowiązujących norm Firmy

WYMAGANIA:

  • spostrzegawczość i dokładność

  • szybkość uczenia się

  • efektywne wykorzystanie czasu

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków i współpracowników

  • uczciwość i lojalność

  • punktualność

  • pozytywnego nastawienia do pracy fizycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie aktualnej klauzuli RODO.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916463200