2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik magazynu Radom

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z planem wysyłkowym,

  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki, w tym pakowanie,

  • Przyjmowanie / wydawanie towaru,

  • Kontrola dostaw i wysyłek pod względem ilościowym oraz jakościowym,

  • Dbałość o porządek na magazynie oraz zgodność stanów magazynowych,

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zespole,

  • Wykonywanie innych prac magazynowych.

  • Wymagana znajomość obsługi komputera.

Nasze Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień magazynowych,

  • Umiejętność logicznego myślenia w układaniu towaru w paczce,

  • Szybkość i dokładność w przeliczaniu opakowań zbiorczych,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy oraz w jego otoczeniu,

  • Sumienność, punktualność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,

  • Dobry stan zdrowia i odpowiednia sprawność fizyczna,

  • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Umowę na pełny etat,

  • Komfortowe warunki pracy

  • Profesjonalne wsparcie doświadczonych współpracowników,

  • Stałe godziny pracy. 8.00-

  • Praca w Radomiu.

  • Wysokie wynagrodzenie.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911965025