2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 10 maja 2024

Magazynier – Pracownik działu warzyw i owoców

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Lokalizacja: Łódź, ul. Niciarniana

Ze względu na specyfikę pracy, zapraszam do rekrutacji wyłącznie mężczyzn.

Zadania:

  • rozkładanie towarów na magazynie,

  • kontrola jakości warzyw i owoców,

  • kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami.

Wymagania pracodawcy:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku + 1-2 soboty lub niedziele w miesiącu,

  • rzetelność,

  • gotowość do pracy w chłodni (temp. 4 st. C – firma zapewnia odpowiednią odzież roboczą),

  • mile widziane – aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Pracodawcy,

  • premię efektywnościową,

  • kwartalną premię frekwencyjną,

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin (sobota płatna 100%, niedziela 200%),

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków (9 zł dziennie od Pracodawcy), Multisport, Medicover, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy pracownicze,

  • szkolenie wdrażające.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 917393874