2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Śrem
Raitech
Dodane 23 maja 2024

Magazynier - prace magazynowe

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

- kompletacja zamówień

- prowadzenie dokumentacji magazynowej

- właściwe rozmieszczenie towarów na magazynie, alokacja towaru w magazynie

- załadunek, rozładunek towarów

- zaopatrzanie serwisu w potrzebne części

- przygotowywanie paczek i palet do wysyłki

- dbanie o porządek na magazynie

- przyjmowanie dostaw

- monitorowanie stanów magazynowych i wskaźników magazynowych i zgłaszanie ich przełożonemu

- dokładność i uczciwość

Oferujemy:

- pracę w dużej rozwijającej się firmie,

- udział w profesjonalnych szkoleniach w kraju i zagranicą

- pracę z nowoczesną techniką rolniczą

- motywacyjny system wynagrodzeń - umowę o pracę

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy na magazynie dystrybucyjnym

- obsługa standardowych narzędzi informatycznych i programów magazynowych

- znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 917185479