2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Dębica
Dodane 06 maja 2024

Magazynier, praca

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Inne

Opis

Szanowni Państwo,

Prężnie rozwijająca się firma aktualnie potrzebuje Pracownika na stanowisko MAGAZYNIER

Miejsce pracy: POLSKA, woj. podkarpackie DĘBICA

Opis stanowiska: praca w magazynie składu budowlanego i drewna

Oczekiwania i kwalifikacje: doświadczenie, prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózek widłowy, ładowarkę MANITOU

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • wynagrodzenie indywidualnie ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • premia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV lub kontakt pod nr tel: 69*******14

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 682169019