2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
DAV Sp. z o.o. Sp. k.
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier, pon.-pt. 8-16

Wynagrodzenie

4 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DAV Vogel to firma o ponad 40-letnej tradycji i ugruntowanej pozycji w branży rolniczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu czołowych światowych producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Magazynier - OPOLE.

Obowiązki:

  • praca od 8:00-16:00, system jednozmianowy

  • okazjonalnie konieczność pozostania 1-2 h dłużej do odbioru ważnego transportu, godziny do odbioru w inny dzień

  • wydawanie i przyjmowanie towarów

  • sortowanie towarów wewnątrz magazynu

  • kompletacja towaru, przygotowywanie paczek

  • odpowiednie zabezpieczenie szykowanych przesyłek przed zniszczeniem

  • dbałość o porządek na magazynie i w miejscu przyległym

  • weryfikacja jakości towarów pod kątem uszkodzeń do reklamacji

  • inwentaryzacja

  • załadunek i rozładunek samochodów

  • migracja towarów pomiędzy dwoma magazynami firmy (w obrębie 1 km)

  • przygotowywanie listów przewozowych

  • zarządzanie magazynem nietowarowym (sprzęt targowy, ekspozycyjny, opony, etc.)

  • wystawianie pojemników na odpady do odbioru według harmonogramu

  • inne około-magazynowe prace

  • okazjonalnie dojazd po odbiór towaru lub dowóz do klienta samochodem służbowym

Wymagania:

  • chęć do pracy

  • uczciwość

  • dokładność

  • punktualność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat.B (do 3,5 t - bus dostawczy)

  • nie wymagamy uprawnień UDT (na wózek widłowy)

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu 3 miesięcznego okresu próbnego na umowę zlecenie). Warunki: pierwszy rok – umowa na czas określony, następnie umowa na czas nieokreślony.

  • pracę 5 dni w tygodniu 8:00-16:00, bez weekendów

  • premie za 100% obecność (urlop planowy = obecny w pracy) i bezbłędną pracę

  • stabilne wynagrodzenie w firmie o wieloletniej tradycji i solidnych fundamentach

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • ubezpieczenie grupowe (w pełni sfinansowane)

  • dofinansowanie dostępu do lekarzy specjalistów i badań (PZU)

  • darmowe wejściówki na mecze domowe Dreman Futsal Opole Komprachcice

  • auto służbowe (w godzinach pracy)

  • wolne weekendy (za wyjątkiem dni targowych – 2 razy w roku)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formularzu.

O firmie: DAV Vogel

Adres firmy: ul. Ozimska 184, 45-310 Opole

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w e-mailu lub na spodzie CV obowiązkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest DAV Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Opolu przy ul. Ozimskiej 184, 45-310, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000722986, NIP 7542935475, REGON 160188092.”

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 865913074