2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Starogard Gdański
Dodane 06 maja 2024

Magazynier Pantor

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent drzwi stalowych Pantor zatrudni osobę na stanowisko:

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Obowiązki na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
  • Zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą
  • Kontrola wydawanych towarów
  • Dbanie o wysoki standard usług

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym- warunek konieczny
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność , sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Dlatego warto u nas pracować:

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój w ramach szkoleń organizowanych przez naszych partnerów.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 692250420