2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Hanna Czaja
Dodane 17 maja 2024

magazynier -> Panie i Panowie->lekka praca -> do 5348 zł brutto!

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy w magazynie? Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi - nauczymy Cię wszystkiego. Gwarantujemy bezpłatny transport do i z pracy na trasie Gorzów Wlkp. – Rokitno, lekką pracę dla Pań i Panów od zaraz! Nie zastanawiaj się, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • wynagrodzenie 4 650 zł brutto
  • premia do 15% wartości wynagrodzenia podstawowego (do 698 zł brutto)
  • stabilne zatrudnienie w perspektywie długoterminowej na podstawie umowy zlecenia
  • pracę w systemie trzyzmianowym 6:00 -14:00 /14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00
  • bezpłatny transport do i z pracy na trasie Gorzów Wlkp. - Rokitno

zadania

  • przyjmowanie dostaw towaru
  • sprawdzanie ilości oraz jakości dostarczonych produktów
  • kompletacja zamówień
  • rozkładania towarów na półkach magazynowych
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na magazynie

oczekujemy

  • gotowości i chęci do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • nie wymagamy doświadczenia - możesz liczyć na wsparcie naszych liderów, którzy wszystkiego Cię nauczą

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 917306476