2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kościan
Dodane 10 kwietnia 2024

Magazynier - Pakowacz w sklepie internetowym / Yoer Polska / Kościan

Wynagrodzenie

4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Magazynier - Pakowacz

Miejsce pracy: Kościan - Yoer sp. z o.o.

Kilka słów o nas:

Zajmujemy się wprowadzaniem na rynek AGD pod marką Yoer.

Chcemy, by w każdym polskim domu, znalazły się zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, które zagwarantują Polakom wygodne i komfortowe życie. Kochamy to, co robimy, dlatego kładziemy duży nacisk na wysoką jakość produktów oraz doświadczeń z naszą marką.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jeśli chcesz być częścią czegoś wielkiego, to idealny moment, by dołączyć do naszego zespołu. To właśnie teraz jesteśmy na etapie wzmożonego rozwoju, dzięki czemu masz szansę posiadania realnego wpływu na kształtowanie się przyszłości marki Yoer i możesz razem z nami osiągnąć wspólny sukces!

Stawiamy na pracowników kompetentnych, zaangażowanych, kreatywnych, lubiących przejmować inicjatywę. Jeśli jesteś taką osobą, wyślij nam swoje CV.

Mamy pasję, mamy know-how. Przyjdź i zobacz jak sprawnie działamy.

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, ale chęci do nauki, otwartego umysłu i zapału do pracy!

Wymagania:

  • Pracowitość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym - jeden tydzień 7:00–15:00, drugi tydzień 14:00–22:00

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie, kompletowanie i pakowanie towaru do wysyłki

  • Przyjmowanie i rozładunek towaru

  • Dostarczanie przesyłek do punktu nadań DHL

 Co oferujemy?

  • Zatrudnienie – pełen etat na umowę o pracę (na czas przyuczenia umowa zlecenie)

  • Wynagrodzenie miesięczne 4750 zł brutto (w tym 450 zł brutto gwarantowanej premii za frekwencję i dobrze wykonywaną pracę)

  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii za szczególne osiągnięcia w pracy

  • Roczny bonus świąteczny

  • Wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku

  • Pracę dwuzmianową (7:00–15:00 i 14:00 –22:00) - w Kościanie

  • Pakiety MultiSport i MultiLife

  • Stabilne zatrudnienie – jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę

  • Możliwość szybkiego awansu dla ambitnych osób

  • Cykliczne imprezy integracyjne

  • Brak dress code'u - wygląd to Twoja indywidualna sprawa

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty marki Yoer

  • Darmową wypożyczalnię sprzętu marki Yoer

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Yoer w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 910857935