2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Ujazd
Anna
Dodane 27 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego w Zimnej Wódce

Wynagrodzenie

5 100 - 5 940 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Miejsce pracy:           Ujazd - Zimna Wódka, ul. Polska, Strefa Ekonomiczna

Oferujemy:

·         Umowę o pracę, wynagrodzenie stałe, premie oraz nagrody

·         Benefity pracownicze (platforma kafeteryjna, m.in. pakiety medyczne, sportowe i wiele innych)

·         Ubezpieczenie grupowe

·         Świadczenia świąteczne

·         Dofinansowanie do wypoczynku

·         Program poleceń pracowniczych

·         Możliwość rozwoju zawodowego oraz bezpłatną naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego, i in.

Opis stanowiska:

·         Bezpieczny załadunek i rozładunek materiałów

·         Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz bezpieczne ich składowanie

·         Prawidłowe oznaczanie materiału

·         Przygotowanie opakowań do transportu

·         Kontrola rozładowanego materiału zgodnie z dokumentacją

Wymagania:

·       Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·         Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

·         Umiejętność pracy zespołowej

·        Gotowość do pracy na trzy zmiany

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ujazd,

Opolskie

Opolskie, Ujazd
ID: 838838362