2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 22 maja 2024

Magazynier/Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nice Polska - automatyka dla domu. Największy na rynku dostawca inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową.

Do zespołu poszukujemy Magazyniera/Operatora wózka widłowego

Zadania:

  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw na stan magazynowy

  • rozmieszczanie i lokalizacja towaru w magazynie

  • przygotowywanie i wysyłka wyrobów gotowych do klienta

  • odpowiedzialność z zakresu prawidłowych stanów magazynowych

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • samodzielność i wysokie zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • ​​umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym (pn-pt)

  • opiekę zdrowotną

  • kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 863890085