2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 10 kwietnia 2024

MAGAZYNIER - Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.

Magazynier - Operator wózka widłowego

 Miejsce pracy: Warszawa Włochy, ul. Muszkieterów 15c

Zadania:

  • Odpowiedzialność za załadunki i rozładunki

  • Kontrola nad procesami inwentaryzacji

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz za prawidłowe lokalizacje towaru

  • Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procesami

  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy

  • Samodzielność i dokładność w wykonywanych obowiązkach

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 831195896