2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żory
Dodane 10 maja 2024

Magazynier, operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma TOTAL-CHEM Sp. z o. o. z siedzibą w Żorach, specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości folii opakowaniowej, termokurczliwej oraz budowlanej.

Poszukujemy chętnych na stanowisko:

Magazynier/Operator wózka widłowego

Opis stanowiska pracy:

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Transport ładunków między halami

  • Pakowanie i zabezpieczanie palet do transportu

  • Obsługa hal produkcyjnych

  • Dbanie o stan techniczny wózka widłowego

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i stosowanie się do zasad BHP

  • Wykonywanie zleconych prac magazynowych

  • Bezpieczna obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia (UDT) i umiejętność obsługi wózków widłowych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • chęć podjęcia pracy stałej

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • praca w trybie trzy-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

  • dodatkową opiekę medyczną

  • system premiowy

 Prosimy o dołączenie do przesłanych CV poniższego tekstu:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Total-chem Sp. z o. o., udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) „

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 657103659