2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 22 maja 2024

Magazynier - Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MTL Dom Stali Nierdzewnej to jeden z największych w Polsce, niezależny, oparty w pełni na krajowym kapitale, dystrybutor stali nierdzewnej i aluminium. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru)
  • Obsługa skanerów kodów kreskowych
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki - kompletacja
  • Operacje magazynowe - uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów
  • Zabezpieczanie towarów do wysyłki - zamykanie palet, etykietowanie
  • Praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy, z zachowaniem norm i przepisów BHP
  • Dbanie o porządek w magazynie

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”
  • Rzetelność i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (na początek 3-miesięczny okres próbny)
  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dowolny wariant ubezpieczenia zdrowotnego (indywidualny lub rodzinny) po okresie próbnym
  • Szkolenia i kursy zawodowe podnoszące kwalifikacje niezbędne do wykonywanie powierzonych zadań
  • Ubezpieczenia komunikacyjne, podróżne oraz na dom i mieszkanie na preferencyjnych warunkach
  • Rabaty na studia w placówkach WSB

Wyświetlenia: 2292

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 645668007