2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lubawa
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier/operator wózka

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intek Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

Od listopada 2021 firma została przejęta do Grupy Dekpol S.A.

i wraz z Dekpol Steel Sp z o.o. tworzymy nową rzeczywistość na rynku szeroko pojętych konstrukcji stalowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: LUBAWA

Opis stanowiska:

·       prowadzenie magazynu oraz dokumentacji magazynowej,

·       rozliczenia obrotu magazynowego (przyjęcia, wydania, transfery, korekty),

·       monitorowanie aktualnego stanu towarów,

·       prowadzenie inwentaryzacji oraz obsługa programu magazynowego Prestiż,

·       utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu,

·       kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym.

Wymagania:

·       doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,

·       znajomości zasad gospodarki magazynowej,

·       zaangażowanie i energii w wykonywaniu zadań,

·       dokładności, systematyczności,

·       umiejętności pracy w zespole,

·       dobra organizacji pracy,

·       uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT.

Mile widziane:

·       Znajomość procedur zakupowych.

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem,

·       wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,

·       pełne wsparcie w procesie adaptacji,

·       szeroki pakiet benefitów:

- grupowe ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

-Multisport z możliwością rozszerzenia na bliskich,

·       pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze,

·       możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

A jeśli twoje kwalifikacje odbiegają od naszych oczekiwań- aplikuj, jesteśmy otwarci na współpracę i rozwój naszych pracowników, zainwestujemy w Twoje szkolenia i wyznaczymy Twoją indywidualną ścieżkę rozwoju w naszej firmie!

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 897260474