2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ożarów Mazowiecki
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier miejsce pracy Ożarów

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Technobud Sp. z o.o.

www.technobud.waw.pl

Firma Technobud Sp Z o. o zajmująca się sprzedażą i montażem stolarki okiennej i drzwiowej produkcją i montażem ślusarki stalowej .

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Ożarów

Opis stanowiska pracy:

·       Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru,

·       Przygotowanie oraz wydanie towarów,

·       Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.,

·       Współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy.

Wymagania:

·       Czynne prawo jazdy kategorii B,

·       Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane,

·       Doświadczenia w pracy na magazynie,

·       Bardzo dobra organizacja pracy,

·       Dyspozycyjność, dokładność, sumienność i zaangażowanie,

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w stabilnej firmie,

·       Umowę na umowę o pracę na czas określony.

·       Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·       Świetną atmosferę pracy. Zdobywanie nowych doświadczeń.

Osoba do kontaktu:

Andrzej, tel. 60*******50

Krzysztof, tel. 60*******57

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV wraz z numerem telefonu oraz aktualną fotografią za pośrednictwem portalu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę pn. Technobud Sp. z o.o.  również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679

 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 604721801