2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 09 maja 2024

Magazynier metali nieżelaznych Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

TSR Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy TSR zajmującej się recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych.

Magazynier metali nieżelaznych, docelowo nauka na stanowisko klasyfikatora

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

  • przyjęcie materiału na magazyn i pomoc przy klasyfikacji (nauka)

  • przygotowanie materiału pod wysyłkę

  • jazda na wózku widłowym

  • wszelkie prace porządkowo - magazynowe

  • udział w inwentaryzacji materiału

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera + doświadczenie w jeździe na wózku widłowym min. 2lata

  • mile widziana znajomość klasyfikacji metali nieżelaznych

  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w systemie 1 zmianowym podstawowym w godzinach: 7-15 od poniedziałku do piątku,

  • przeszkolenie w zakresie klasyfikacji materiału,

  • praca na otwartej przestrzeni w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • posiłki regeneracyjne od 1.11 do 31.03

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 637127010