2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Pruszcz Gdański
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 20 maja 2024

Magazynier / Magazynierka Dział Przyjęć Obszar Chłodni

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nazwa stanowiska: Magazynier / Magazynierka Dział Przyjęć Obszar Chłodni

Miejsce pracy: Będzieszyn k. Pruszcza Gdańskiego

Tu oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Brak okresu próbnego

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • Dodatek transportowy

  • Dodatek chłodniczy

  • Posiłki regeneracyjne

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, parking dla pracowników, paczki świąteczne, firmowa drużyna sportowa)

  • Dobra atmosfera w pracy

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za dokumentacje procesów magazynowych

  • Obsługa skanera

  • Udział w inwentaryzacji towaru na magazynie

  • Rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego

  • Przyjęcie towarów od dostawców

  • Praca w sekcji chłodnia temp. 0-6 C

Nasze oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, odpowiedzialność i uczciwość

  • Orientacji na osiągnięcie wyznaczonych zadań

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania wydane przez UDT

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 904301522