2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
No Limit Spółka
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - magazyn przeładunkowy - praca od zaraz

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera i wózka unoszącego („piesek”)

·        Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,

·        Przyjmowania i wydawanie towaru,

·        Sortowanie i pakowanie towaru.

Nasze oczekiwania

·        Gotowość do długoterminowej współpracy,

·        Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

·        Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (7-15, 15-23 i 23-7) - jesteśmy elastyczni przy tworzeniu grafiku,

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz ze skanerem.

·        Mile widziane prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

To oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa +premia,

·        Przerwę 30 minutową- wliczaną w czas pracy,

·        Stały dostęp do wody oraz ciepłych napojów-kawa, herbata, gorąca czekolada itd.

·        Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

·        Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

·        Posiadamy w firmie system poleceń pracowniczych-możliwość uzyskania dodatkowej gotówki za każde polecenie,

·        Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

·        Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 773263049