2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Międzyrzec Podlaski
Dodane 20 maja 2024

Magazynier (magazyn opakowań)

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SEDAR S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

zatrudni pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

(magazyn opakowań)

Miejsce pracy: Sedar S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

OPIS STANOWISKA:

  • Załadunek transportu samochodowego wg zleceń

  • Rozładunek transportu samochodowego z dostarczonego towaru

  • Układanie towaru w wyznaczone miejsca z zachowaniem segregacji typu i rodzaju

  • Utrzymanie w stanie porządku i czystości terenu magazynu wewnątrz i na zewnątrz budynku

  • Transport ręczny w miejscach gdzie nie można zastąpić go transportem zmechanizowanym

  • Przewożenie towaru między magazynami na obszarze firmy

  • Wywóź odpadów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zasadnicze min. zawodowe lub średnie

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym o napędzie elektrycznym lub chęć uzyskania takich uprawnień

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia.

  • Pakiet  socjalny: : m.in.  talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży, karty Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27081997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 895474049