2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Głogów Małopolski
Dodane 23 maja 2024

Magazynier - Kierowca kat. B Folpak Sp. z o.o.

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Firma produkcyjno – handlowa Folpak Sp. z o.o.

z 30-letnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku,

współpracująca z klientami na terenie całej Polski oraz w krajach europejskich,

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER - KIEROWCA kat. B

Miejsce pracy: Głogów Małopolski

Główne zadania:

·     załadunek towarów do samochodu;

·     kontrola jakościowa i ilościowa towaru przy załadunku;

·     dowóz towaru do Klienta;

·     rozliczenie dostaw do Klientów z dokumentów sprzedażowych oraz finansowych;

·     dbałość o powierzone mienie, w tym samochód;

·     rozładunek i załadunek towaru na magazynie;

·     przyjęcie i weryfikacja dostaw;

·     kompletowanie zamówień na podstawie dokumentów wydania;

·     pakowanie palet i paczek do wysyłki;

·     kontrola jakościowa i ilościowa towaru;

·     dbałość o powierzony towar i porządek na magazynie;

·     udział w inwentaryzacjach.

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

·     aktualne zezwolenie na kierowanie wózkami widłowymi;

·     doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózków widłowych;

·     komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole;

·     umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;

·     samodzielność;

·     dokładność i staranność;

·     prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy:

·     pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·     szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku

·     pracę w systemie poniedziałek – piątek

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 728251837