2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Wieliczka
Patrycja Nowak
Dodane 12 czerwca 2024

magazynier-> II zmiany

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szukasz pracy na II zmiany ?

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją stolarki okiennej od 1994 r. poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Ochmanów k. Krakowa

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie: 4700 zł brutto + premia 350 zł brutto + dodatek frekwencyjny 400 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • dofinansowanie do busa przyzakładowego
  • zdobywanie nowych umiejętności, co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
  • możliwość awansu w strukturach firmy

zadania

  • rozładunek i załadunek transportów
  • obsługa skanera
  • zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej
  • obsługa transportów własnych
  • praca z dokumentacją magazynową

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym lub systemie równoważnym
  • doświadczenia w pracy magazynowej związanej z kompletacją na postawie dokumentów- rysunków
  • znajomości dokumentacji magazynowej
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnień na wózki widłowe- będą dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy ze skanerem- będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 920169544