2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Pilchowice
Dodane 22 maja 2024

Magazynier-Gratisownia.pl

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pilchowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z kwalifikacjami chcących się rozwijać i ceniących sobie wyjątkową atmosferę w pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru od kurierów

  • przyjmowanie dostaw towaru w systemie informatycznym

  • kontakt z kurierami

  • przygotowywanie wysyłek

  • stały kontakt z innymi działami w firmie

  • zadania związane z organizacją pracy magazynu

  • raportowanie wyników pracy

  • przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych i rocznych

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i magazynie

  • układanie towarów w magazynie towarów gotowych

  • kontrola nad przepływem towaru w trakcie procesu produkcyjnego

  • optymalizacja miejsca i zasad pracy magazynu

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

  • wykonywanie pozostałych, zleconych obowiązków

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letnie na podobnym stanowisku

  • umiejętność myślenia przestrzennego

  • umiejętność organizacji dnia pracy

  • elastyczność

  • umiejętność pracy w zespole, łatwość przyswajania nowych informacji i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • pracowitość

  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)

To oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twoich umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną

  • świadczenia socjalne

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • codziennie pyszną kawę i porcję śmiechu niezbędną do nabycia zmarszczek szczęścia

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  •  spotkania integracyjne

  • brak dress code'u

  • kawa/herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pizza

    Aplikować można pod podanym adresem email.

    Gratisownia.pl to firma zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm.

    Od ponad 16 lat nasz zgrany zespół zyskał sobie zaufanie ponad 18.000 firm i Instytucji Państwowych - zobacz na naszej stronie internetowej z kim będziesz współpracował/a.

    Od 2009 roku jesteśmy członkami Trust- Solidni w Biznesie, od 2010 członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, a w 2015 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie branży reklamowej - Korony reklamy 2015. W roku 2017 byliśmy nominowani do nagrody Ekomersy 2017 oraz otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie "Zdobądź dyplom PIP" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

    Szukasz pracy gdzie będziesz się dobrze czuł/a? Gratisownia.pl to miejsce dla Ciebie.

Lokalizacja

Pilchowice,

Śląskie

Śląskie, Pilchowice
ID: 916883580