2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdynia
  6. Prace magazynowe - Pogórze
Dodane 08 maja 2024

Magazynier Gdynia / Suchy Dwór - Aktualne

Lokalizacja

Gdynia, Pogórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma SPIŻARNIA zajmuje się eksportem artykułów spożywczych oraz chemicznych do krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii i wielu innych krajów na niemal wszystkich kontynentach.

Jesteśmy jednym z największych eksporterów produktów FMCG, nie wliczając producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Magazyn

Lokalizacja pracy: Gdynia / Suchy Dwór ul. Szkolna 34

Wymagania:

  • chęć do pracy :)

  • dobra komunikacja

  • mile widziane doświadczenie jako magazynier (ale niekonieczne)

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego (ale niekonieczne)

Obowiązki:

  • standardowa praca na magazynie w godzinach 7.00 - 15.00 (poniedziałek - piątek)

  • praca z produktami FMCG (głównie żywność)

Oferujemy:

-stabilną pracę

-ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie, nie skrępowaną zasadami korporacji

-współpracę w przyjaznym, małym, zaangażowanym zespole.

Zainteresowanych prosimy o składanie CV tylko i wyłącznie w formie elektronicznej poprzez OLX.

Prosimy o kontaktowanie się tylko poprzez OLX.

Wszelkim innym firmom usługowym, dziękujemy za oferty, ale z nich nie skorzystamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Pogórze
ID: 762304630