2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Dodane 09 maja 2024

Magazynier do hurtowni kosmetycznej

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Prezentacja firmy

Firma euroconcept jest obecna na rynku od 2008 roku. Specjalizuje się w imporcie, produkcji i dystrybucji odzieży jednorazowej, artykułów higienicznych, chemii i dezynfekcji.

Firma zatrudni osoby na stanowisko magazyniera!

CO OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16

  • stabilną pracę

  • umowę

  • dobre wynagrodzenie

OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU:

  • przygotowanie wysyłek (kompletacja, pakowanie)

  • załadunek/ rozładunek prace magazynowe

WAŻNE

Osoby PRACOWITE zapraszam do złożenia CV WYŁĄCZNIE osobiście w siedzibie firmy na ulicy Sandomierskiej 326 w Kielcach w godzinach od 8 do 15

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EUROCONCEPT KIELCE UL.SANDOMIERSKA 326 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 441775143