2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Pinczyn
Dodane 14 maja 2024

Magazynier Betpref zakład w Pinczynie

Lokalizacja

Pinczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Betpref Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości prefabrykatów betonowych oraz lekkich i ciężkich konstrukcji stalowych. Ugruntowana pozycja na rynku oraz szeroka wiedza pracowników umożliwiają spółce podjęcie wyzwań, jakimi są najbardziej skomplikowane procesy budowlane. Wyroby Betpref Sp. z o.o. cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i Unii Europejskiej.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Twój zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru,

  • kontrolowanie prawidłowości wydawania i przejmowania towarów,

  • odpowiednie oznakowywanie oraz dbanie o warunki przechowywania surowców,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką magazynową,

  • nadzór nad magazynami,

  • sporządzanie okresowych raportów oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie: min. zawodowe,

  • uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość systemowego prowadzenia gospodarki magazynowej wspomaganej systemem ERP (np. Prestiż, IFS),

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, rzetelność, sumienność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • możliwość pracy zmianowej.

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się specjalistycznej firmie z branży budowlanej,

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pakiet benefitów:

- prywatna opieka medyczna,

- ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia bliskich,

- Multisport z możliwością rozszerzenia na bliskich,

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • możliwość wykonywania praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych.

Lokalizacja

Pinczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Pinczyn
ID: 915405281