2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Bemowo
Dodane 09 maja 2024

Magazynier - autoryzowany serwis De'Longhi Kenwood Braun

Wynagrodzenie

27,70 - 29,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy autoryzowanym serwisem sprzętu AGD marek De’Longhi, Kenwood i Braun. Dynamicznie rozwijamy się, dlatego szukamy nowych osób, które wspólnie z nami chciałyby budować nowoczesny i przyjazny serwis. Niedawno przeprowadziliśmy się do nowego miejsca, dostosowanego do specyfiki prowadzonej działalności, w którym zapewniamy naszemu zespołowi doskonałe warunki pracy.

Poszukujemy w Warszawie pracownika na stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw od kuriera/firm transportowych

  • Wydawanie sprzętu kurierowi firmie transportowej

  • Transport sprzętu w obrębie serwisu

  • Utrzymanie porządku w magazynie/sortowni

  • Przyjmowanie i rozliczanie dostaw części zamiennych

  • Dbanie o stan magazynowy

  • Przyjmowanie sprzętu do serwisu

  • Przygotowanie sprzętu do wysyłki

  • Obsługa systemu zgłoszeń

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Terminowość i rzetelność

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i biegłe posługiwanie się j. polskim

  • Łatwość w obsłudze komputera

Warunki:

  • Praca na cały etat, poniedziałek-piątek w godzinach 10-18/12-20

  • Umowa zlecenie/umowa o pracę

  • Praca stacjonarna (w serwisie)

  • Przyjazne miejsce do pracy

  • Okazja do zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania serwisu

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach firmy, która jest w fazie wzrostu

  • Pakiet medyczny

  • Parking dla pracowników

Chcesz dołączyć do zespołu? A może masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 917173899