2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Przemyśl
Dodane 20 maja 2024

Magazynier 1/2 etatu Przemyśl OD ZARAZ

Lokalizacja

Przemyśl

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Przemyśl

praca na 1/2 etatu (od poniedziałku do piątku)

Opis stanowiska:

·         obsługa wózka widłowego oraz wózka paletowego;

·         rozładunki i załadunki towarów;

·         przyjmowanie i wydawanie z magazynu towarów;

·         prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej;

·         systematyczna inwentaryzacja asortymentu;

·         utrzymanie ładu i porządku na magazynie.

Wymagania:

·         uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego;

·         mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera;

·         znajomość zasad gospodarki magazynowej;

·         samodzielność oraz dobra organizacja własnej pracy;

·         umiejętność pracy w zespole;

·         odpowiedzialność i uczciwość;

·         sumienność, dokładność, systematyczność; dyspozycyjność;

·         prawo jazdy kat. B;

·         mile widziane zamieszkanie w miejscu pracy lub najbliższej okolicy.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Pracę w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 919462731