2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Świętokrzyskie
  6. Manager restauracji - Kielce
Dodane 06 maja 2024

M A N A G E R F&B

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo Turystyczne „Łysogóry” Sp. z o. o. w Kielcach zatrudni:

MANAGERA F&B w GRAND HOTEL * * * * Kielce

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego w obszarze zarządzania, hotelarstwa lub gastronomii,

- udokumentowanego, co najmniej dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obiekcie hotelarskim specjalizującym się w segmencie MICE,

- doświadczenia w zarządzaniu personelem, finansami i operacjami w gastronomii (znajomości zagadnień przychodowo - kosztowo - rozliczeniowych),

- umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office),

- umiejętności lidera, zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych oraz umiejętności rozwiązywania problemów,

- samodzielności, kreatywności, dyspozycyjności do pracy zmianowej i wysokiego poziomu kultury osobistej,

- rzetelności, terminowości, dbałości o szczegóły,

- umiejętności pracy nad wieloma projektami jednocześnie,

- znajomości języka angielskiego.

Zadania:

- opracowanie strategii marketingowo-sprzedażowej, budżetu przychodowo-kosztowego działu oraz odpowiedzialność za ich realizację,

- kompleksowe zarządzanie działem gastronomii, celem zapewnienia efektywnej działalności i realizacji wyznaczonych celów,

- budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi,

- analiza konkurencyjności oferty,

- zapewnienie wysokiego standardu usług oraz dbałość o pozytywny wizerunek hotelu,

- współpraca z zespołem - rekrutacja, nadzór, koordynacja i optymalizacja pracy podległego personelu,

- bieżące raportowanie,

- współpraca z innymi działami hotelu.

Naszym pracownikom zapewniamy:

- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

- aktywny wkład w rozwój uznanej na rynku marki,

- umowę o pracę/b2b oraz prowizyjny system wynagradzania.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916527327