2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Balice
LS Airport Services
Dodane 25 kwietnia 2024

LS Airport Services - Wsparcie Obsługi Naziemnej (Pokład)

Lokalizacja

Balice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Wsparcie Obsługi Naziemnej (Pokład)

Miejsce pracy: Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • sprzątanie samolotów zgodnie z ustalonymi standardami

  • wyposażania pokładów samolotów

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • udokumentowanie historii zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie

  • potwierdzenie niekaralności

To oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • elastyczny grafik pracy

  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji

  • pracę w zgranym zespole

  • zniżki na bilety lotnicze dla zleceniobiorców i ich rodzin

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 911046401