2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalinowo
Dodane 28 maja 2024

Liftprojekt Sp z.o.o. zatrudni Pracownika Biurowego - dział Reklamacje

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalinowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Liftprojekt Sp. z.o.o. firma o ugruntowanej pozycji na rynku branży dźwigowej zajmująca się produkcją wind i platform dla osób niepełnosprawnych poszukuje do swojego zespołu Pracownika Biurowego - w dziale Reklamacji

Zakres obowiązków:

- praca stacjonarna w biurze firmy (Kalinowo k.Ostrowi Mazowieckiej )

- zarządzanie reklamacjami technicznymi od klientów zagranicznych i krajowych:

-przyjmowanie  reklamacji, rejestracja w systemie

- wsparcie techniczne dla klientów, pełnienie roli pierwszej osoby kontaktowej

- zdalne rozwiązywanie problemów technicznych

-praca z dokumentacją i rysunkami technicznymi; czytanie i analiza

Wymagania:

- duża samodzielność i asertywność

- determinacja w poszukiwaniu rozwiązań problemów technicznych- komunikatywność, otwartość na ludzi

- dobra organizacja pracy

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w obszarze: automatyki, mechaniki. budowy maszyn, elektryki, elektroniki lub pokrewne będzie dużym atutem

- doświadczenie w branży dźwigowej (windowej) będzie zdecydowanym atutem- jesteśmy otwarci również na osoby techniczne z innych branż urządzeń / maszyn, chętnych do nauki branży dźwigowej (windowej)

- doświadczenie w pracy w środowisku technicznym w działach: zamówień, reklamacji, wsparcia technicznego, uruchomień, projektowania, rozwoju produktu, będzie dużym plusem

-chęć pracy w wsparciu technicznym klienta i ciągłego poszerzania wiedzy technicznej w obszarze komponentów windowych- wiedza techniczna

Oferujemy:

- możliwość dołączenia do zespołu światowego producenta systemów Dżwigowych

- umowa o pracę,

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na poniższy adres mail :

zbigniew.wrobel(małpa)liftprojekt.pl

Tel : 69*******00

Lokalizacja

Kalinowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kalinowo
ID: 919839272