2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów
Rohlig Suus Logistics
Dodane 10 czerwca 2024

Lider zmiany magazynowej

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Gwarantujemy Ci:

·   Umowę o pracę – bezpośrednio u pracodawcy, czyli w SUUSie,

·   Wynagrodzenie zawsze na czas (do ostatniego dnia miesiąca),

·   Dodatkową premię za efektywność,

·   Premię stażową,

·   Płatne nadgodziny,

·   Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,

·   Dofinansowanie do posiłków SmartLunch w pozostałych miesiącach,

·   Pieniężny bonus świąteczny,

·   Wczasy pod gruszą,

·   Za skuteczne polecanie znajomego/znajomej otrzymasz dodatkowo – 2000 zł brutto,

·   Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną za 1 zł, dofinansowanie do karty sportowej, karty zniżkowe na paliwo, ubezpieczenie na życie,

·   Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju, jeśli tylko chcesz. ;)

Dodatkowo wśród naszych benefitów znajdziesz:

·   Pakiet powitalny z firmowymi gadżetami,

·   Możliwość korzystania z platformy Worksmile (wyzwania sportowe z nagrodami),

·   Bezpłatną i anonimową pomoc psychologiczną w ramach platformy HearMe,

·   Regularne wydarzenia i inicjatywy dla pracowników.

Twoje obowiązki:

·   Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem operacji magazynowych na danej zmianie,

·   Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo–transportowej,

·   Nadzór nad powierzonym sprzętem magazynowym,

·   Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny na stanowiskach pracy.

Nasze wymagania:

·   Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie,

·   Predyspozycje i umiejętności kierowania grupą kilkunastu pracowników,

·   Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

·   Wykształcenie min. średnie,

·   Aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Mile widziane:

·   Umiejętność pracy w systemie magazynowym,

·   Doświadczenie na kierowniczym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 919620092