2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Kijewo
Dodane 07 maja 2024

Lider zmiany -Magazyn Crossdock

Wynagrodzenie

5 400 - 6 120 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Kijewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Freja Transport & Logistics Sp. z o.o. - Lider w branży TSL. W związku z otwarciem nowego obiektu mieszczącego się w Szczecinie (dzielnica Płonie). Poszukuje osoby na stanowisko Lidera zmiany w dziale cross dock ( załadunki - rozładunki naczep)

Miejsce Pracy: Szczecin (Płonia)

Zakres obowiązków:

·         Organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu 4 osób

·         Nadzór nad przebiegiem rozładunków i załadunków towarów,

·         Podnoszenie jakości i efektywności pracy na swojej zmianie

·         Dbanie o przepływ informacji i dokumentacji,

·         Optymalizowanie procesów magazynowych

·         Dbanie o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie higieny oraz bezpieczeństwa pracy

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

- Posiadanie uprawnień oraz doświadczenia  na wózkach widłowych.

- Posiadanie prawa jazdy kat. B,

- Znajomość j. angielskiego,

- znajomość pakietu MS Office,

Godziny pracy:

Opcja nr 1

Pon 8:00 -16:00

Wt 14:00 - 22:00

Sr 7:00- 15:00

Czw. 08:00 - 18:00

Piątek 16:00-22:00

Opcja NR 2:

Wt 7:00-17:00

Śr 13:00 - 23:00

Piątek 7:00 - 17:00

Sob 7:00-17:00

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • -Atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarantowana podwyżka po pozytywnym przejściu okresu próbnego

  • Darmowy parking na terenie zakładu

  • pracę w bardzo dobrych warunkach, w nowo wybudowanym obiekcie,

  • Dofinansowanie do obiadów na stołówce zakładowej

  • możliwość korzystania z Funduszu Socjalnego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • premie świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna (Lux Med.)

  • Kartę Multisport,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Kijewo
ID: 875843479