2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie sklepem - Olsztyn
Dodane 22 marca 2024

Lider Zespołu Sprzedawców HalfPrice - Olsztyn - Galeria Warmińska

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierowniczaRekrutacja online

HalfPrice to sieć sklepów należąca do Grupy CCC. To koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie. Pierwsze 5 sklepów wystartowało w maju 2021, a dziś jest ich ponad 90.  Jesteśmy obecni w Polsce, Austrii, Czechach, Słowenii, Słowacji, Chorwacji, Rumunii i na Węgrzech.

W listopadzie 2021 roku wystartował sklep internetowy HalfPrice.eu.

Wypatrujesz ciekawej oferty na horyzoncie? Mamy ją dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Lider Zespołu

Twój zakres zadań:

  • praca ramię w ramię z zespołem w zakresie kluczowych obszarów: dostawa, sala sprzedaży, przymierzalnia, kasa​

  • organizacja i koordynacja pracy zespołu sprzedawców zgodnie z priorytetami​

  • delegowanie zadań i bieżące udzielanie informacji zwrotnej do zespołu sprzedawców​

  • prowadzenie zmiany i codziennych spotkań z zespołem​

  • wsparcie i motywowanie zespołu sprzedawców​

  • wdrażanie nowych pracowników

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Starszy Sprzedawca, Lider Zmiany, Team Leader)​

  • umiejętność oceny bieżącej sytuacji w sklepie i proaktywna postawa​

  • otwartość na współpracę oraz udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej​

  • umiejętność motywowania zespołu w codziennych zadaniach​

  • chęć uczenia się, otwartość na rozwój​

  • pracujemy w weekendy i na zmiany, ale jesteśmy gotowi dopasować grafik pracy do Twoich potrzeb

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​

  • szkolenie wdrożeniowe (możliwe szkolenie poza miejscem zamieszkania)

  • prywatną opiekę medyczną​

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​

  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​

  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​

  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 803356926