2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Mrągowo
Bruss Polska Sp. z o.o.
Dodane 19 kwietnia 2024

Lider Produkcji (Brygadzista na produkcji)

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy zarówno kobiet jak i mężczyzn, naturalnych liderów lubiących pracę z ludźmi, którzy wesprą współorganizowanie produkcji w naszym zakładzie.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • Organizacja i weryfikacja pracy zespołu
  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych
  • Kontrola awarii na linii produkcyjnej
  • Dbałość o poprawność dokumentów produkcyjnych
  • Motywowanie do działania i budowanie zaangażowania zespołu (kilkanaście osób)

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i koordynowanie jego działaniami
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Co najmniej półroczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność analizy i prezentowania danych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Otwartość na rozwój osobisty i umiejętność rozwijania zespołu
  • Poczucie odpowiedzialności za pracę

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją części do takich marek jak: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes, Ford, Jaguar
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowa premia świąteczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Korzystna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  •  Możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień
  •  Nowym pracownikom zapewniamy pakiet szkoleń

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 663045178