2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Kujawsko-pomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Bydgoszcz
Dodane 08 maja 2024

Lektor/nauczyciel angielskiego w Early Stage Fordon

Wynagrodzenie

60 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Early Stage jest ogólnopolską szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości - relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój - to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu od roku szkolnego 2024/25.

OFERUJEMY:

  • skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

  • elastyczność zatrudnienia np. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage,

  • oferty pracy na półkoloniach podczas wakacji,

  • atrakcyjne stawki: 60 - 90 zł / 60 min brutto,

  • różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę.

KOGO SZUKAMY?

Idealny kandydat powinien mieć cechy takie jak:

  • elastyczność, cierpliwość i wytrwałość i poczucie humoru, czyli cechy potrzebne do pracy z dziećmi :-)

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1+,

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

  • otwartość na doskonalenie się i podnoszenie kwalifikacji, szczególnie w zakresie naszych metod i pracy z dziećmi

  • preferowane: wykształcenie kierunkowe i doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, ale jeśli pomimo niespełniania tych warunków chcesz przedstawić nam swoją kandydaturę, rozpatrzymy ją

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

  • prowadzenie zajęć w naszym lokalu na ul. Rzeźniackiego 1e lub na terenie szkół podstawowych w Fordonie

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

  • mile widziany aktywny udział w życiu szkoły (np. udział w spotkaniach i szkoleniach stacjonarnych (2-4 w roku), chęć do prowadzenie dodatkowych warsztatów dla uczniów (odpłatnie) i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole: universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nas

Zobacz jacy jesteśmy: youmatter.earlystage.pl

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917002877