2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Wielkopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Poznań
  7. Nauczanie języków obcych - Grunwald
Justyna
Dodane 09 czerwca 2024

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

85 - 105 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zostań Lektorką_em w Early Stage!

Early Stage to szkoła języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby

rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy

nasze 30-lecie.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości- relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój- to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych współpracowników.

CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy

również szybką, 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy

Talent Booster.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym

    w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,

  • elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z

    zatrudnieniem w Early Stage,

  • atrakcyjne stawki: 85 zł - 105 zł /60 min (brutto na B2B),

  • różne formy współpracy: umowa zlecenie (student, pełen ZUS), B2B,

  • możliwość pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji,

  • spotkania integracyjne, benefity: pakiety medyczne, karta Multisport.

KOGO SZUKAMY?

  • mile widziane profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela oraz min. roczne doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i/lub młodzieżą,

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

  • chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności dzieci,

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

  • aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułaś_eś, że to może być TO MIEJSCE– odezwij się do nas! Jesteśmy w trakcie rekrutacji kadry na rok szkolny 2024/2025 do naszych lokalizacji: Poznań Grunwald, Poznań Nowe Miasto oraz Skórzewo k. Poznania. Dołącz do szkoły z innej bajki i fantastycznego zespołu ludzi z pasją do nauczania.

Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole na stronie - Early Stage Universe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 915594368