2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Pomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Pszczółki
Dodane 07 maja 2024

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

60 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pszczółki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szkoła języków obcych Language Inn zatrudni od września 2024 roku lektorów języka angielskiego.

Praca w Pszczółkach (woj. pomorskie) i okolicy. Prawo jazdy mile widziane.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie. Wynagrodzenie zależne od posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia.

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim zadaniem będzie prowadzić kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, klas 1-8 szkoły podstawowej oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

Nasze wymagania:

  • Poszukujemy nauczycieli języka angielskiego, studentów i osób biegle posługujących się językiem angielskim.

  • Poszukujemy osób zaangażowanych, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą oraz wykorzystujących w swojej pracy niebanalne metody nauki języków obcych.

  • Poszukujemy osób z dobrą umiejętnością obsługi komputera, pracowitych, punktualnych, z umiejętnością dobrej organizacji pracy, odpowiedzialnych i z wysoką kulturą osobistą.

To oferujemy:

  • Gotowe materiały dydaktyczne, które pozwolą Ci szybko i skutecznie przygotować się do zajęć.

  • Wsparcie metodyczne i opiekę doświadczonych lektorów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

  • Zniżki na kursy dla rodzin pracowników.

  • Relacje oparte na zaufaniu i wsparciu.

  • Miejsce pracy, w którym masz wpływ na to, jak wygląda lekcja. Twoja osobowość, kreatywność i energia tworzą przestrzeń, do której uczniowie chcą wracać.

  • Praca z wykorzystaniem nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają nauczanie.

  • Zwracamy uwagę na potrzeby naszych nauczycieli, dlatego staramy się dostosować godziny pracy do ich indywidualnych wymagań i potrzeb szkoły.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Lokalizacja

Pszczółki,

Pomorskie

Pomorskie, Pszczółki
ID: 916831803