2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stoisław
Dodane 11 czerwca 2024

Laborant lipiec-sierpień

Lokalizacja

Stoisław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko: Laboranta

Miejsce świadczenia pracy: Stoisław

 Świadczenie pracy: lipiec – sierpień 2024 r. (umowa o pracę)

Oczekiwania wobec kandydatów:

·           Wykształcenie średnie;

·           Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

·           Umiejętność pracy w zespole;

·           Komunikatywność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność;

·           Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office);

·           Wymagana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Obowiązki na stanowisku pracy:

·           Pomoc przy wykonywaniu badań fizykochemicznych, organoleptycznych, mikrobiologicznych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych.

Oferujemy:

·          Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie

·          Ciekawą pracę w zgranym zespole, udział w interesujących, nowych projektach

·          Zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami swoje pasje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. Stoisław 11, 76-031 Mścice tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Stoisław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stoisław
ID: 919882691